AFFET BENİ BİR AKŞAM ÜSTÜ !

2 Gün önce.. Bazen alışveriş gerçekten bir uyuşturucu etkisi oluyor. Yani kafanızdaki düşünceleri 1 saniyeliğine bırakabileceğiniz bir yer varsa onu seçin. Fırlatın gitsin. Asla bu kadar kolay olmayacağını biliyordum. Almak istediğim bilgisayarı seçerken kafamda bir çok düşünce vardı. Fiyatı , gerçekten verimli kullanacak mıydım ? , kalitesi , aldatıldığım , bilgisayardan beklentim , aldatıldığım , … More AFFET BENİ BİR AKŞAM ÜSTÜ !

SEVGİSİZLİĞİNE BİR KALP VERMİŞ OLMA İHTİMALİM ????

Kilo : 51 Saç : Bakır Giyiniş : Üstümden iki gündür çıkarmadığım sweat Boy: Bu konu hakkında artık konuşmak istemiyorum. Açlık : Uyandığımda karnım gurulduyordu. Bu gurultuya hala cevap vermedim. Boyfriend : Allah onu kahretsin Tinder : Patlamayı bekleyen bir bomba !! Yoo kızmadım. Çok kızacağımı sanıyordum. Kendimi parçalayacağımı  , yerden yere atacağımı sandım. Ama … More SEVGİSİZLİĞİNE BİR KALP VERMİŞ OLMA İHTİMALİM ????

at the end of the story..

İnsanlar değişmez.. Kendinizi hikayenin bu kritik noktasına inandırmak zorundasınız… Kalkarsın onca zamanın üstüne seni çöp torbası gibi fırlatmış , ucuz vücutlarda , basit cümlelerde harcamış , iyi olmanı dilemeyi bırak en kötü olman için elinden geleni yapmış birine kalkarsın bir gün tek bir soru sorarsın ; ” Nasılsın ? ” .. Nasıl olduğunu en baştan … More at the end of the story..

Neymiş anam bizim bu keder ?

Dargınım düşlere olmadı hiç biri daha …(21.09.2020) Neden yer edinemedim hala acaba kendi hayatımda bir yere ? Bir sevilme , bir sürüklenme telaşından çıkmıyor hiç içim. Oysa istiyorum ki böyle sakin bir deniz kıyısında sessiz bir kumsalda bir süre dinleyim. Biraz soluklanmak istiyorum. Koşmaktan yorulmuş olarak ayaklarım hafif soğuk suya dokunsun . Atayım istiyorum topuklu … More Neymiş anam bizim bu keder ?